ساخت آموزشگاه مجازی

ساخت آموزشگاه مجازی

آموزشگاه مجازی محیطی آنلاین می باشد که علاوه بر تمام ویژگی های یک آموزشگاه حضوری، خدماتی به مخاطبین خود ارائه می دهد که بتوانند به راحتی آموزشگاه خود را بسازند و دوره های خود را برگزار کنند. برخی از امکاناتی در آموزشگاه مجازی قابل استفاده است در این بلاگ آمده است. در این بلاگ قصد داریم مراحل ساخت یک آموزشگاه مجازی در سامانه مدیریت آموزش مجازی بیست را آموزش دهیم.

انواع آزمون آنلاین

انواع آزمون آنلاین

آزمون های آنلاین با توجه به کاربردشان به سه دسته تقسیم می شوند که در این بلاگ قصد داریم مزایا و معایب هر سه روش را بررسی کنیم و مشخص کنیم کدام نوع آزمون مناسب کدام نوع درس می باشد.

مزایا و معایب آزمون آنلاین

مزایا و معایب آزمون آنلاین

در قرن 21 همه در تلاشند که تمام فعالیت ها به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان انجام شود و موضوع آموزش نیز از این امر مستثناء نیست و در این حوزه نیز همه ی افراد می کوشند تا فعالیت ها به صورت خودکار و آنلاین انجام شود. یکی از مهمترین بخش های آموزش، ارزیابی می باشد که قسمتی از ارزیابی ها به صورت آزمون انجام می شود. برگزاری آزمون به صورت آنلاین با چالش هایی همراه است ولی در صورتی که بتوانید این چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارید قطعا می توانید آزمونی دقیق تر و راحت تر از آزمون حضوری برگزار کنید. در این بلاگ قصد داریم مزایا و معایب آزمون آنلاین را بررسی کنیم