بلاگ بیست

نه تنها از ابتدای مسیر ساخت آموزشگاه مجازی خودتان با شما خواهیم بود بلکه سعی میکنیم در مسیر پیشرفت آن نیز در کنار شما باشیم. برای این منظور اخبار و مطالب آموزشی بیست را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
ساخت آموزشگاه مجازی

ساخت آموزشگاه مجازی

آموزشگاه مجازی محیطی آنلاین می باشد که علاوه بر تمام ویژگی های یک آموزشگاه حضوری، خدماتی به مخاطبین خود ارائه می دهد که بتوانند به راحتی آموزشگاه خود را بسازند و دوره های خود را برگزار کنند. برخی از امکاناتی در آموزشگاه مجازی قابل استفاده است در این بلاگ آمده است. در این بلاگ قصد داریم مراحل ساخت یک آموزشگاه مجازی در سامانه مدیریت آموزش مجازی بیست را آموزش دهیم.

انواع آزمون آنلاین

انواع آزمون آنلاین

آزمون های آنلاین با توجه به کاربردشان به سه دسته تقسیم می شوند که در این بلاگ قصد داریم مزایا و معایب هر سه روش را بررسی کنیم و مشخص کنیم کدام نوع آزمون مناسب کدام نوع درس می باشد.

مزایا و معایب آزمون آنلاین

مزایا و معایب آزمون آنلاین

در قرن 21 همه در تلاشند که تمام فعالیت ها به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان انجام شود و موضوع آموزش نیز از این امر مستثناء نیست و در این حوزه نیز همه ی افراد می کوشند تا فعالیت ها به صورت خودکار و آنلاین انجام شود. یکی از مهمترین بخش های آموزش، ارزیابی می باشد که قسمتی از ارزیابی ها به صورت آزمون انجام می شود. برگزاری آزمون به صورت آنلاین با چالش هایی همراه است ولی در صورتی که بتوانید این چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارید قطعا می توانید آزمونی دقیق تر و راحت تر از آزمون حضوری برگزار کنید. در این بلاگ قصد داریم مزایا و معایب آزمون آنلاین را بررسی کنیم

نقش معلم در آموزش مجازی

نقش معلم در آموزش مجازی

بدون شک محور اصلی آموزش مجازی، معلم می باشد و فعالیت های او نقش اساسی را در یادگیری فراگیران ایفا می کند. در این وبلاگ به 5 مورد از مهم ترین نقش های معلم اشاره می کنیم.

سیستم مدیریت آموزش مجازی (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت آموزش مجازی (LMS) چیست؟

سامانه مدیریت آموزش مجازی محیطی است که به شما اجازه می دهد تمام بخش های یک آموزشگاه را مدیریت کنید و در آن دوره های مختلف برگزار کنید. واژه LMS مخفف Learning Management System می باشد و همانطور که از کلمات آن پیداست سیستمی برای مدیریت آموزش می باشد.

ادوب کانکت یا بیگ بلو باتن ؟ (Adobe Connect vs BigBlueButton)

ادوب کانکت یا بیگ بلو باتن ؟ (Adobe Connect vs BigBlueButton)

قطعا مهمترین بخش یک سیستم مدیریت آموزش مجازی (LMS)، بخش برگزاری کلاس آنلاین است. در حال حاضر معروف ترین نرم افزارهایی که برای برگزاری کلاس های آنلاین استفاده می شوند BigBlueButton و Adobe Connect هستند.

آماده ساخت آموزشگاه آنلاین خود هستید؟

استفاده از نرم افزار بیست برای ۳ روز کاملا رایگان است و برای بررسی امکانات آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

ورود به پنل کاربری