متن فوتر

بیست یک نرم افزار جدید و کامل برای مدیریت آموزش مجازی و جلسات آنلاین است. شما به کمک از بیست می توانید جلسات خود را به صورت آنلاین برگزار کنید یا آموزشگاه خود را بسازید و با استفاده از امکانات بیست آن را مدیریت کنید. در پنل کاری بیست می توانید با همکاران خود جلسه آنلاین برگزار کنید، به آنها کار ارجاع دهید، با آنها چت کنید و برای آنها فایل ارسال کنید. در پنل آموزشگاهی بیست شما می توانید کلاس آنلاین برگزار کنید، آزمون بگیرید، تکلیف و تمرین ارجاع دهید، نمره بدهید و تمام امکانات یک آموزشگاه واقعی را به صورت آنلاین تجربه کنید.

بیست یک نرم افزار جدید و کامل برای مدیریت آموزش مجازی و جلسات آنلاین است. شما به کمک از بیست می توانید جلسات خود را به صورت آنلاین برگزار کنید یا آموزشگاه خود را بسازید و با استفاده از امکانات بیست آن را مدیریت کنید.

در پنل اداری بیست می توانید با همکاران خود جلسه آنلاین برگزار کنید، به آنها کار ارجاع دهید، با آنها چت کنید و برای آنها فایل ارسال کنید.

در پنل آموزشگاهی بیست شما می توانید کلاس آنلاین برگزار کنید، آزمون بگیرید، تکلیف و تمرین ارجاع دهید، نمره بدهید و تمام امکانات یک آموزشگاه واقعی را به صورت آنلاین تجربه کنید.

آماده ساخت آموزشگاه آنلاین خود هستید؟

استفاده از نرم افزار بیست برای ۳ روز کاملا رایگان است و برای بررسی امکانات آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

ورود به پنل کاربری