قوانین و مقررات

تمامی کاربران بیست ، اعم از مدیران، فراگیران و ... موظف به رعایت کلیه مندرجات زیر خواهند بود و پرداخت صورت حساب و یا عضویت در بیست به منزله تایید این قوانین محسوب می شود و نیاز به دریافت امضا و یا قرارداد کتبی نخواهد بود.

این قوانین ممکن است در زمان‌های مختلف دست خوش تغییرات شود. لذا لازم است کلیه کاربران ضمن بررسی این صفحه در زمان‌های مختلف (حتی در حین استفاده از خدمات) از آخرین تغییرات اطلاع پیدا کنند.

کلیه کاربران ملزم به ورود اطلاعات هویتی صحیح و کامل خود هستند و بیست می تواند در هر زمانی صحت موارد را با دریافت کپی برابر با اصل مدارک بررسی نماید و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا خودداری کاربر از ارایه مدارک درخواستی، از ادامه همکاری و ارایه خدمات در هر زمانی از همکاری خودداری کند و تمامی اعتبارات مالی موجود در ناحیه کاربری را مسدود نماید و از بازگشت وجوه موجود یا نسخه‌های پشتیبانی (بک آپ) خدمات خودداری نماید تا مغایرت های موجود توسط کاربر برطرف شود.

کاربر متعهد می شود از بروز بودن و صحیح بودن اطلاعات هویتی خود در هر زمانی اطمینان حاصل نموده و در صورت ایجاد هر گونه تغییری، تغییرات مربوط را در سیستم انجام دهد.

بیست تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تابع قوانین بین المللی می باشد.

کاربر متعهد می‌شود هنگام استفاده از بیست به تمام قوانین و عرف محلی، منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی و رعایت تام شئونات اخلاقی عمل نمایند. انتشار هرگونه محتوا که شامل انجام، ترویج یا تشویق عملی خلاف قوانین جاری کشور باشد، ممنوع است، بخشی از محتوایی که ممنوع است در زیر فهرست شده اند:

 الف ) محتوا علیه عفت و اخلاق عمومی

 1. اشاعه فحشاء و منكرات. ( بند2 ماده6 ق.م ) 
 2. تحریك ، تشویق ، ترغیب ، تهدید یا دعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی. ( بند ب ماده 15 قانون ج.ر و ماده 639  ق.م.ا )   
 3. انتشار ، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی. ( مبتذل و مستهجن )  ( بند 2 ماده 6 ق.م و ماده 14 قانون ج.ر ) 
 4. تحریك ، تشویق ، ترغیب ، تهدید یا تطمیع افراد به دستیابی به محتویات مستهجن و مبتذل. (  ماده 15 قانون جرایم رایانه ای ) 
 5. استفاده ابزاری از افراد ( اعم از زن و مرد ) در تصاویر و محتوا ، تحقیر و توهین به جنس زن ، تبلیغ تشریفات و تجملات نامشروع و غیرقانونی. ( بند 10 ماده6 ق.م )

 

ب ) محتوا علیه مقدسات اسلامی

 1. محتوای الحادی و مخالف موازین اسلامی ( بند1ماده6 ق.م )
 2. اهانت به دین مبین اسلام و مقدسات آن ( بند 7 ماده 6 ق.م و ماده 513 ق.م.ا )
 3. اهانت به هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین ( ع ) یا حضرت صدیقه طاهره ( س ) (  ماده 513  ق.م.ا )
 4. تبلیغ به نفع حزب گروه یا فرقه منحرف و مخالف اسلام ( بند 9 ماده 6 ق.م ) 
 5. نقل مطالب از نشریات و رسانه ها و احزاب و گروه های داخلی و خارجی منحرف و مخالف اسلام به نحوی كه تبلیغ از آنها باشد. ( بند 9 ماده 6 ق.م )
 6. اهانت به امام خمینی ( ره ) و تحریف آثار ایشان ( ماده 514  ق.م.ا )
 7. اهانت به مقام معظم رهبری و سایر مراجع مسلم تقلید ( بند 7 ماده 6 ق.م )

 

ج ) محتوا علیه امنیت و آسایش عمومی

 1. تشكیل جمعیت ، دسته ، گروه در فضای مجازی ( سایبر ) با هدف برهم زدن امنیت كشور. ( ماده 498  ق.م.ا )
 2. هر گونه تهدید به بمب گذاری. ( ماده 511  ق.م.ا  )
 3. محتوایی كه به اساس جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد كند. ( بند 1 ماده 6 ق.م  )
 4. انتشار محتوا علیه اصول قانون اساسی. ( بند 12 ماده 6 ق.م )
 5. تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران. ( ماده 500  ق.م.ا  ) 
 6. اخلال در وحدت ملی و ایجاد اختلاف مابین اقشار جامعه به ویژه از طریق طرح مسائل نژادی و قومی. ( بند 4 ماده 6 ق.م )
 7. تحریك یا اغوای مردم به جنگ و كشتار یكدیگر. ( ماده 512  ق.م.ا  )
 8. تحریك نیروهای رزمنده یا اشخاصی كه به نحوی از انحا در خدمت نیروهای مسلح هستند به عصیان ، فرار، تسلم یا عدم اجرای وظایف نظامی. ( ماده 504  ق.م.ا  )
 9. تحریص و تشویق افراد و گروه ها به ارتكاب اعمالی علیه امنیت ، حیثیت و منافع جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از كشور. ( بند 5 ماده 6 ق.م )
 10. تبلیع به نفع گروه ها و سازمانهای مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران ( ماده 500 ق م.ا )
 11. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز اسناد و دستورها و مسایل محرمانه و سری دولتی و عمومی. ( بند 6 ماده 6 ق.م و مواد 2و3 ‌قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی و ماده 3 قانون ج.ر )
 12. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز اسرار نیروهای مسلح. ( بند 6 ماده 6 ق.م )
 13. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز نقشه و استحكامات نظامی. ( بند 6 ماده 6 ق.م )
 14. انتشار غیرمجاز مذاكرات غیرعلنی مجلس شورای اسلامی. ( بند 6 ماده 6 ق.م )
 15. انتشار بدون مجوز مذاكرات محاكم غیرعلنی دادگستری و تحقیقات مراجع قضایی. ( بند 6 ماده 6 ق.م )
 16. انتشار محتوای که از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد.

 

د ) محتوا علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی

 1. اهانت و هجو نسبت به مقامات ، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی. ( بند 8 ماده 6 ق.م و مواد 609 و 700  ق.م.ا )
 2. افترا به مقامات ، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی. ( بند 8 ماده 6 ق.م و 697  ق.م.ا )
 3. نشراكاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه مقامات ، نهادها و سازمانهای حکومتی. ( بند 11 ماده6 ق.م و 698  ق.م.ا ) 

 

ه ) محتوای که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوا مرتبط با جرایم رایانه ای )

 1. انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معامله داده ها یا نرم افزارهایی كه صرفاً برای ارتكاب جرایم رایانه ای به كار می رود. ( ماده 25 قانون ج.ر )
 2. فروش انتشار یا در دسترس قرار دادن غیرمجاز گذرواژه ها و داده هایی كه امكان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی دولتی یا عمومی را فراهم می كند. ( ماده 25 قانون ج.ر )
 3. انتشار یا در دسترس قرار دادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز ، شنود غیرمجاز ، جاسوسی رایانه ای ، تحریف و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی. ( ماده 25 قانون ج.ر )
 4. آموزش و تسهیل سایر جرایم رایانه ای. ( ماده 21 قانون ج.ر )
 5. انتشار فیلترشكن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ. ( بند ج ماده 25 قانون ج.ر )
 6. انجام هرگونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شركت های هرمی. ( قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور و سایر قوانین )

 

و ) محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

 1. انتشار و سرویس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه. ( مواد مختلف  ق.م.ا و قانون ج.ر )
 2. معرفی آثار سمعی و بصری غیرمجاز به جای آثار مجاز. ( ماده 1 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیرمجاز دارند ) 
 3. عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) 
 4. تشویق و ترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الکترونیکی )

 

ز ) محتوای که تحریک ، ترغیب ، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند ( محتوای مرتبط با سایر جرایم )

 1. انتشار محتوای حاوی تحریک ، ترغیب ، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خودکشی. ( ماده 15 قانون ج.ر )
 2. تبلیغ و ترویج مصرف مواد مخدر ، مواد روان گردان و سیگار. ( ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385 )
 3. باز انتشار و ارتباط ( لینک ) به محتوای مجرمانه تارنماها و نشانی های اینترنتی مسدود شده ، نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروه ها و جریانات منحرف و غیر قانونی.
 4. تشویق تحریک و تسهیل ارتكاب جرائمی كه دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم ،‌ تخریب اموال عمومی ، ارتشاء ، اختلاس ،كلاهبرداری ، قاچاق مواد مخدر، قاچاق مشروبات الكلی و غیره. ( ماده 43  ق.م.ا )
 5. تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر. ( بند 3 ماده 6 ق.م ) 

 

ح) تجاوز به حقوق کپی رایت، ثبت اختراع، علایم تجاری، اسرار تجاری، حقوق مالکیت، حقوق عمومی، حقوق شخصی اشخاص ثالث و یا انتشار و به اشتراک‌گذاری محتوایی که حق مالکیت آن‌ها متعلق به کاربر نبوده و مجاز به انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها نیست .

بیست هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ایجاد شده، فراهم شده و یا منتشر شده توسط کاربر را بر عهده ندارد.

بیست هیچ گونه نظارت و سیستم کنترلی را برای محتوای کاربر که در رویدادها منتشر می گردند نداشته و کاربر در قبال موارد زیر به‌طور کامل مسئول است:

 

 1. هرگونه محتوایی که توسط کاربر در بستر خدمات بیست منتشر می گردند.
 2. انطباق محتوای منتشر شده با تمامی قوانین کپی رایت، انتشار و توزیع محتوا در جمهوری اسلامی ایران
 3.  تهیه پشتیان از محتوای خود جهت ارایه به مراجع قانونی و قضایی در صورت وجود هرگونه شکایت و یا دستور قضایی

اگر کاربر از هرگونه محتوا یا فعالیتی که موجب نقض مفاد این توافق‌نامه یا سایر توافق‌نامه‌های بیست می‌گردد مطلع شود، می‌بایست موضوع را بلافاصله به بیست اعلام نموده و تمامی اقدامات لازم برای پیشگیری از توزیع و انتشار و نگهداری آن در خدمات بیست را به کار گیرد. درصورتی‌که بیست از هرگونه محتوا و یا فعالیتی که بنا بر تشخیص بیست موجب نقض قوانین و مفاد توافق‌نامه‌های بیست گردد آگاه شود می‌تواند بلافاصله دسترسی به آن محتوا را مسدود نموده، خدمات مرتبط با آن را متوقف و یا قطع کرده و هرگونه اقدام دیگری را که بنا بر صلاحدید خود لازم بداند انجام خواهد داد. تاکید می‌گردد ملاک تشخیص محتوا و اقدامات ناقض مفاد توافق‌نامه‌ها صلاحدید بیست است.

مالیات بر ارزش افزوده در حال حاضر بر روی خدمات و صورت حساب ها منظور نمی شود.

در صورت عدم پرداخت بموقع هزینه تمدید خدمات، خدمات ارایه شده به حالت معلق در خواهد آمد. فعال سازی مجدد خدمات ارایه شده پس از موعد پرداخت میتواند امکانپذیر نباشد یا با هزینه اضافه امکانپذیر باشد.

هرگونه تاخیر در تمدید خدمات و یا عدم پرداخت صورت‌حساب صادر شده در مهلت مقرر، به منزله انصراف کاربر از دریافت خدمات بوده و بیست مجاز به قطع دسترسی‌های کاربر، مسدود نمودن حساب کاربری ایشان و توقف خدمات دریافت شده خواهد بود.

با قطع دسترسی کاربر به خدمات، مسدود شدن حساب کاربری و یا لغو عضویت در بیست ، ممکن است نوع خدمات کاربر به سطح عمومی و رایگان کاهش یافته و یا به طور کامل قطع گردد و اطلاعاتی که کاربر (اعم از اطلاعات آموزشگاه و ...) در ارتباط با خدمات بیست ذخیره نموده باشد به طور کامل حذف شوند. بیست در صورت توقف خدمات، قطع دسترسی‌ها و حذف اطلاعات کاربر به دلیل شمول هر یک از مفاد توافق‌نامه‌های بیست ، هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به نتایج آن نداشته و ملزم به پاسخگویی به کاربر و یا هر شخص ثالث دیگری نخواهد بود.

مسئولیت نگهداری تاریخ های تمدید هر یک از خدمات خریداری شده و همچنین پیگیری تمدید هر یک از سرویس ها در زمان مناسب (حداکثر 5  روز قبل از تاریخ انقضا) بر عهده کاربر خواهد بود.

هرگونه تغییری در خدمات خریداری شده (اعم از ارتقا و یا تنزل) در هر زمان از دوره مالی خدمات، ملاک محاسبه قیمت و شرایط سرویس بر اساس شرایط روز همان سرویس خواهد بود.

پشتیبانی خدمات مطابق ساعات مندرج در صفحه پشتیبانی در وب سایت و از طریق “ناحیه کاربری” بوسیله ثبت درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد. بدلایل امنیتی امکان ارایه پشتیبانی و ایجاد تغییرات در خدمات یا ارایه اطلاعات از طریق تلفن یا پست الکترونیک امکانپذیر نمی باشد.

بیست تغییر قیمت صورت حساب‌های پرداخت نشده را در هر زمانی حق خود می داند.

امکان اتصال به درگاه‌های آنلاین بانکی و دریافت پرداخت در زمان بازگشت از درگاه‌ها بر عهده بانک‌ مرتبط خواهد بود و در صورت کسر هزینه از حساب و عدم پرداخت صورت حساب، در صورت عدم بازگشت مبلغ به حساب شخص پرداخت کننده، لازم است پس از ۲۴ ساعت با ارایه مشخصات پرداخت از طریق ثبت درخواست پشتیبانی موضوع را پیگیری نمایید.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به کاربر برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط کاربر بوده و بیست هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

 

کاربر می‌تواند در هر زمان از دریافت خدمات بیست انصراف دهد اما هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان به کاربر مسترد نخواهد شد.

بیست در هر زمان مجاز به تغییر تعرفه‌ها و افزایش یا کاهش هزینه خدمات خود است. این تغییرات در بخش‌های مرتبط منعکس می‌گردد و کاربر در هر زمان می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت بیست از آخرین تغییرات تعرفه‌ها مطلع گردد. تغییر تعرفه‌ها در قراداد فعلی کاربر اثری نداشته و در صورت تمدید خدمات و یا درخواست خدمات جدید مبنای صدور صورت‌حساب قرار خواهد گرفت.

کاربر موافقت می‌نماید که در صورت طرح هرگونه مسئولیت، دعاوی حقوقی و کیفری و هزینه‌های ناشی از آن که شامل دستمزد وکیل نیز می‌گردد در ارتباط با هرگونه شکایت، تقاضا و ادعای خسارت از سوی اشخاص ثالث که متوجه بیست و کلیه کارکنان، کارمندان، مدیران، صاحبان، تامین‌کنندگان اطلاعات، نمایندگی ها و تمامی عوامل وابسته به بیست گردد و به یکی از دلایل:

 • تجاوز کاربر از حد و حدود مفاد مندرج در کلیه توافق‌نامه‌های بیست
 • هرگونه تقلب، فریبکاری و تحریف توسط کاربر
 • ادعای نقض حقوق از سوی اشخاص ثالث بر اساس اطلاعات، داده‌ها، فایل‌ها و محتوای منتشر شده از سوی کاربر به وجود آمده باشد، همه حقوق کیفری و مدنی بیست را به رسمیت شناخته و تمامی خسارات ناشی از آن را متقبل شده و غرامت‌های اعلام شده از سوی بیست را پرداخت نماید.

کاربر اطلاع دارد که بخش عمده ای از خدمات بیست بر بستر اینترنت ارایه شده و کیفیت این خدمات به زیرساخت ارتباطی فراهم شده توسط دولت جمهوری اسلامی ایران وابسته است. ازاین‌رو در صورت بروز هرگونه اختلال در بسترهای ارتباطی داخل و خارج از کشور، کیفیت اینترنت و اینترانت، شبکه‌های کابلی، رادیویی، بیسیم و مخابراتی و سایر عوامل خارج از کنترل بیست ، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه بیست نبوده و تا رفع عوامل مذکور کلیه اثرات ناشی از آن در خدمات بیست غیرقابل اجتناب خواهند بود و شامل تضمین و گارانتی های خدمات نمی‌گردند. بیست هیچ‌گونه ادعایی در خصوص بی‌عیب و نقص بودن خدمات خود و عدم بروز خطاهای مقطعی و اختلال‌های موردی در خدمات فراهم شده را ندارد.

بیست به هیچ عنوان مدعی متناسب بودن امکانات و قابلیت‌های خدمات با نیازهای کاربر نبوده و کاربر می‌بایست با استفاده از خدمات رایگان فراهم‌شده از سوی بیست از کاربرد خدمات برای رفع نیازهای خود اطمینان حاصل نماید و لذا ارایه درخواست خدمات از سوی کاربر به منزله آگاهی کامل کاربر از امکانات و قابلیت‌های خدمات بیست خواهد بود و مسئولیتی در این خصوص بر عهده بیست نخواهد بود

صرف نظر از موارد ذکر شده، تمامی اطلاعات، مستندات و خدمات فراهم شده از سوی بیست بدون هیچ گونه گارانتی و تضمین ارایه شده است و کاربر صراحتا موافقت می‌نماید که از خدمات ارایه شده با مسئولیت و ریسک خود استفاده خواهد نمود.

در صورت بروز هرگونه اختلافی، جهت رفع اختلاف، کاربر موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع با ذکر جزییات دقیق از طریق ارسال تیکت به واحد شکایات، پیشنهادات و انتقادات با دریافت شماره پیگیری و یا ارسال نامه رسمی به دفتر مرکزی بیست اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید.

بیست هیچگونه مسئولیتی بابت تیکت‌هایی که از جانب کاربران پیگیری نمی شود،‌ نخواهد داشت و تیکت‌هایی که به هر دلیلی از جانب کاربران پیگیری نمی شود را به عنوان مشکلات حل شده تلقی خواهد نمود.

بیست تعهدی نسبت به ارایه رایگان داده ها و یا نسخه‌های پشتیبانی اکانت‌های منقضی و یا حذف شده موجود در آرشیوهای خود را به کاربر ندارد.

کاربر اطلاع کامل دارد که مسئولیت هرگونه محتوا، فایل و اطلاعاتی که در حین بهره‌برداری از خدمات بیست میان کاربران و مخاطبین کاربر ارسال و دریافت می‌گردند متوجه کاربر بوده و خسارات احتمالی وارد بر هر نوع سیستم رایانه ای و الکترونیکی و یا از دست دادن اطلاعات حاصل از دانلود و استفاده از محتوای ذکر شده بر عهده کاربر خواهد بود و بیست هیچ‌گونه نظارت و مسئولیتی در قبال موارد ذکر شده ندارد.

بیست نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی کاربر در محیط برگزاری رویدادها انجام داده و با ایجاد موانع امنیتی مانند نام کاربری و گذرواژه برای ورود به رویدادها، پیوندهای اختصاصی، اتاق‌های مجازی مجزا، ایزوله نمودن ارتباطات میان اتاق‌ها و رویدادها، ارایه پنل مدیریتی اختصاصی به هر کاربر و هرگونه ابزار و راهکار لازم در خصوص ارتقای امنیت و حفظ حریم خصوصی محیط رویدادها از ورود اشخاص ناشناس و غیرمجاز به خدمات مورد بهره‌برداری کاربر جلوگیری به عمل می‌آورد. با این حال از آن‌جایی‌که صدور حق دسترسی به خدمات توسط کاربر مدیریت می‌گردد لذا بیست هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص سوء استفاده احتمالی اشخاص ثالث از خدمات کاربر با آگاهی یا بدون آگاهی کاربر نداشته و کاربر می‌بایست نهایت دقت و حساسیت را در استفاده صحیح از امکانات مدیریتی فراهم شده از سوی بیست جهت بالا بردن امنیت محیط بهره‌برداری از خدمات را به کار گیرد.

 از آن‌جاکه هدف کاربر در بهره‌برداری از خدمات بیست برقراری ارتباط میان افراد مختلف و انتشار محتوا در قالب نوشتار، تصاویر، فیلم، اسلاید، صوت و… با اهداف آموزشی، مشاوره‌ای و… است، بیست امکان ضبط و ذخیره‌سازی این محتوا را در انحصار کاربر قرار داده و وظیفه استفاده صحیح از این امکان و مدیریت آن بر عهده کاربر خواهد بود. کاربر اطلاع کامل دارد که با وجود فراهم بودن امکان ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای رویدادها برای کاربران عادی در محیط خدمات بیست ، همچنان امکان استفاده از برنامه‌ها، محصولات و نرم‌افزارهای جانبی توسط مخاطبین و ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای ارایه شده در رویدادها وجود داشته و قابل پیشگیری نیست. لذا در صورت انتشار آگاهانه یا غیرآگاهانه محتوای رویدادها توسط کاربر و یا شخص ثالث، بیست هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نداشته و عواقب ناشی از آن تماما متوجه کاربر خواهد بود.

کاربر می‌پذیرد که مسئولیت استفاده از خدمات بیست تنها بر عهده وی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت مادی و معنوی به تجهیزات و یا اطلاعات کاربر که در نتیجه دسترسی یا استفاده از خدمات ما به وجود آید، هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده بیست نیست.

بیست حق توقف و یا مسدودسازی خدماتی را که ادامه آن ها منجر به نقض قوانین و وارد آمدن خسارت به خدمات، یا کاربران بیست گردد را برای خود محفوظ می دارد.

 

 بیست مجاز به همکاری با مراجع قانونی و اشخاص ثالث جهت انجام تحقیقات لازم در خصوص شناسایی عوامل متخلف بوده و می‌تواند هویت و اطلاعات شخصی افرادی را که در نقض قوانین و بروز خسارات مادی و معنوی مسئول می‌داند افشا نماید.

 بیست پاسخگوی خسارات و عواقب ناشی از بهره‌مندی حقوق محفوظ خود در توافق‌نامه‌های بیست از جمله مسدود نمودن حساب کاربری کاربر، قطع دسترسی به خدمات بیست و حذف اطلاعات ذخیره شده توسط کاربر به واسطه استفاده از خدمات که متوجه کاربران و یا اشخاص ثالث می‌گردد نخواهد بود.

عدم اجرای بخشی از ضوابط و مواد توافقنامه شرکت نسبت به کاربر یا دیگران به منزله سلب حق اجرای مواد توافقنامه از بیست نمی باشد.

 

آماده ساخت آموزشگاه آنلاین خود هستید؟

استفاده از نرم افزار بیست برای ۳ روز کاملا رایگان است و برای بررسی امکانات آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

ورود به پنل کاربری