قوانین ساخت آموزشگاه

تمامی کاربران بیست ، اعم از مدیران، فراگیران و ... موظف به رعایت کلیه مندرجات زیر خواهند بود و پرداخت صورت حساب و یا عضویت در بیست به منزله تایید این قوانین محسوب می شود و نیاز به دریافت امضا و یا قرارداد کتبی نخواهد بود.

این قوانین ممکن است در زمان‌های مختلف دست خوش تغییرات شود. لذا لازم است کلیه کاربران ضمن بررسی این صفحه در زمان‌های مختلف (حتی در حین استفاده از خدمات) از آخرین تغییرات اطلاع پیدا کنند.

بیست تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تابع قوانین بین المللی می باشد.

کاربر متعهد می‌شود هنگام استفاده از بیست به تمام قوانین و عرف محلی، منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی و رعایت تام شئونات اخلاقی عمل نمایند. انتشار هرگونه محتوا که شامل انجام، ترویج یا تشویق عملی خلاف قوانین جاری کشور باشد، ممنوع است، بخشی از محتوایی که ممنوع است در قوانین ثبت نام درج شده است و قابل مطالعه است.

 مسولیت محتوای پخش شده، محتوای آپلود شده، پیام های ارسال شده و سایر موارد با مدیر آموزشگاه (ایجاد کننده) است.

بیست هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ایجاد شده، فراهم شده و یا منتشر شده توسط کاربر را بر عهده ندارد.

بیست هیچ گونه نظارت و سیستم کنترلی را برای محتوای کاربر که در رویدادها منتشر می گردند نداشته و کاربر و مدیر در قبال موارد زیر به‌طور کامل مسئول هستند:

 

  1. هرگونه محتوایی که توسط کاربر در بستر خدمات بیست منتشر می گردند.
  2. انطباق محتوای منتشر شده با تمامی قوانین کپی رایت، انتشار و توزیع محتوا در جمهوری اسلامی ایران
  3.  تهیه پشتیان از محتوای خود جهت ارایه به مراجع قانونی و قضایی در صورت وجود هرگونه شکایت و یا دستور قضایی

اگر کاربر از هرگونه محتوا یا فعالیتی که موجب نقض مفاد این توافق‌نامه یا سایر توافق‌نامه‌های بیست می‌گردد مطلع شود، می‌بایست موضوع را بلافاصله به بیست اعلام نموده و تمامی اقدامات لازم برای پیشگیری از توزیع و انتشار و نگهداری آن در خدمات بیست را به کار گیرد. درصورتی‌که بیست از هرگونه محتوا و یا فعالیتی که بنا بر تشخیص بیست موجب نقض قوانین و مفاد توافق‌نامه‌های بیست گردد آگاه شود می‌تواند بلافاصله دسترسی به آن محتوا را مسدود نموده، خدمات مرتبط با آن را متوقف و یا قطع کرده و هرگونه اقدام دیگری را که بنا بر صلاحدید خود لازم بداند انجام خواهد داد. تاکید می‌گردد ملاک تشخیص محتوا و اقدامات ناقض مفاد توافق‌نامه‌ها صلاحدید بیست است.

در صورت عدم پرداخت بموقع هزینه تمدید خدمات، خدمات ارایه شده به حالت معلق در خواهد آمد. فعال سازی مجدد خدمات ارایه شده پس از موعد پرداخت میتواند امکانپذیر نباشد یا با هزینه اضافه امکانپذیر باشد.

هرگونه تاخیر در تمدید خدمات و یا عدم پرداخت صورت‌حساب صادر شده در مهلت مقرر، به منزله انصراف کاربر از دریافت خدمات بوده و بیست مجاز به قطع دسترسی‌های کاربر، مسدود نمودن حساب کاربری ایشان و توقف خدمات دریافت شده خواهد بود.

با قطع دسترسی کاربر به خدمات، مسدود شدن حساب کاربری و یا لغو عضویت در بیست ، ممکن است نوع خدمات کاربر به سطح عمومی و رایگان کاهش یافته و یا به طور کامل قطع گردد و اطلاعاتی که کاربر (اعم از اطلاعات آموزشگاه و ...) در ارتباط با خدمات بیست ذخیره نموده باشد به طور کامل حذف شوند. بیست در صورت توقف خدمات، قطع دسترسی‌ها و حذف اطلاعات کاربر به دلیل شمول هر یک از مفاد توافق‌نامه‌های بیست ، هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به نتایج آن نداشته و ملزم به پاسخگویی به کاربر و یا هر شخص ثالث دیگری نخواهد بود.

مسئولیت نگهداری تاریخ های تمدید هر یک از خدمات خریداری شده و همچنین پیگیری تمدید هر یک از سرویس ها در زمان مناسب (حداکثر 5  روز قبل از تاریخ انقضا) بر عهده کاربر خواهد بود.

در صورت عدم تمدید به موقع، در مرحله ی اول در همان لحظه دسترسی تمام کاربران به آموزشگاه قطع می شود.

در مرحله ی دوم پس از 48 ساعت تمام فایل های آپلود شده و ضبط شده از سرور حذف می شوند.

در مرحله ی سوم پس از یک هفته تمام اطلاعات کاربران حذف می شود.

هرگونه تغییری در خدمات خریداری شده (اعم از ارتقا و یا تنزل) در هر زمان از دوره مالی خدمات، ملاک محاسبه قیمت و شرایط سرویس بر اساس شرایط روز همان سرویس خواهد بود.

پشتیبانی خدمات مطابق ساعات مندرج در صفحه پشتیبانی در وب سایت و از طریق “ناحیه کاربری” بوسیله ثبت درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد. بدلایل امنیتی امکان ارایه پشتیبانی و ایجاد تغییرات در خدمات یا ارایه اطلاعات از طریق تلفن یا پست الکترونیک امکانپذیر نمی باشد.

بیست تغییر قیمت صورت حساب‌های پرداخت نشده را در هر زمانی حق خود می داند.

امکان اتصال به درگاه‌های آنلاین بانکی و دریافت پرداخت در زمان بازگشت از درگاه‌ها بر عهده بانک‌ مرتبط خواهد بود و در صورت کسر هزینه از حساب و عدم پرداخت صورت حساب، در صورت عدم بازگشت مبلغ به حساب شخص پرداخت کننده، لازم است پس از ۲۴ ساعت با ارایه مشخصات پرداخت از طریق ثبت درخواست پشتیبانی موضوع را پیگیری نمایید.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به کاربر برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط کاربر بوده و بیست هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

کاربر می‌تواند در هر زمان از دریافت خدمات بیست انصراف دهد اما هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان به کاربر مسترد نخواهد شد.

بیست در هر زمان مجاز به تغییر تعرفه‌ها و افزایش یا کاهش هزینه خدمات خود است. این تغییرات در بخش‌های مرتبط منعکس می‌گردد و کاربر در هر زمان می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت بیست از آخرین تغییرات تعرفه‌ها مطلع گردد. تغییر تعرفه‌ها در قراداد فعلی کاربر اثری نداشته و در صورت تمدید خدمات و یا درخواست خدمات جدید مبنای صدور صورت‌حساب قرار خواهد گرفت.

بیست هیچگونه مسئولیتی بابت تیکت‌هایی که از جانب کاربران پیگیری نمی شود،‌ نخواهد داشت و تیکت‌هایی که به هر دلیلی از جانب کاربران پیگیری نمی شود را به عنوان مشکلات حل شده تلقی خواهد نمود.

بیست تعهدی نسبت به ارایه رایگان داده ها و یا نسخه‌های پشتیبانی اکانت‌های منقضی و یا حذف شده موجود در آرشیوهای خود را به کاربر ندارد.

مدیر اطلاع کامل دارد که مسئولیت هرگونه محتوا، فایل و اطلاعاتی که در حین بهره‌برداری از خدمات بیست میان کاربران و مخاطبین مدیر ارسال و دریافت می‌گردند متوجه مدیر بوده و خسارات احتمالی وارد بر هر نوع سیستم رایانه ای و الکترونیکی و یا از دست دادن اطلاعات حاصل از دانلود و استفاده از محتوای ذکر شده بر عهده مدیر خواهد بود و بیست هیچ‌گونه نظارت و مسئولیتی در قبال موارد ذکر شده ندارد.

بیست نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی کاربر در محیط برگزاری رویدادها انجام داده و با ایجاد موانع امنیتی مانند نام کاربری و گذرواژه برای ورود به رویدادها، پیوندهای اختصاصی، اتاق‌های مجازی مجزا، ایزوله نمودن ارتباطات میان اتاق‌ها و رویدادها، ارایه پنل مدیریتی اختصاصی به هر کاربر و هرگونه ابزار و راهکار لازم در خصوص ارتقای امنیت و حفظ حریم خصوصی محیط رویدادها از ورود اشخاص ناشناس و غیرمجاز به خدمات مورد بهره‌برداری کاربر جلوگیری به عمل می‌آورد. با این حال از آن‌جایی‌که صدور حق دسترسی به خدمات توسط کاربر مدیریت می‌گردد لذا بیست هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص سوء استفاده احتمالی اشخاص ثالث از خدمات کاربر با آگاهی یا بدون آگاهی کاربر نداشته و کاربر می‌بایست نهایت دقت و حساسیت را در استفاده صحیح از امکانات مدیریتی فراهم شده از سوی بیست جهت بالا بردن امنیت محیط بهره‌برداری از خدمات را به کار گیرد.

 از آن‌جاکه هدف مدیر در بهره‌برداری از خدمات بیست برقراری ارتباط میان افراد مختلف و انتشار محتوا در قالب نوشتار، تصاویر، فیلم، اسلاید، صوت و… با اهداف آموزشی، مشاوره‌ای و… است، بیست امکان ضبط و ذخیره‌سازی این محتوا را در انحصار مدیر قرار داده و وظیفه استفاده صحیح از این امکان و مدیریت آن بر عهده مدیر خواهد بود. مدیر اطلاع کامل دارد که با وجود فراهم بودن امکان ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای رویدادها برای کاربران عادی در محیط خدمات بیست ، همچنان امکان استفاده از برنامه‌ها، محصولات و نرم‌افزارهای جانبی توسط مخاطبین و ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای ارایه شده در رویدادها وجود داشته و قابل پیشگیری نیست. لذا در صورت انتشار آگاهانه یا غیرآگاهانه محتوای رویدادها توسط کاربر و یا شخص ثالث، بیست هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نداشته و عواقب ناشی از آن تماما متوجه مدیر خواهد بود.

مدیر می‌پذیرد که مسئولیت استفاده از خدمات بیست تنها بر عهده وی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت مادی و معنوی به تجهیزات و یا اطلاعات کاربر که در نتیجه دسترسی یا استفاده از خدمات ما به وجود آید، هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده بیست نیست.

بیست حق توقف و یا مسدودسازی خدماتی را که ادامه آن ها منجر به نقض قوانین و وارد آمدن خسارت به خدمات، یا کاربران بیست گردد را برای خود محفوظ می دارد.

 

 بیست مجاز به همکاری با مراجع قانونی و اشخاص ثالث جهت انجام تحقیقات لازم در خصوص شناسایی عوامل متخلف بوده و می‌تواند هویت و اطلاعات شخصی افرادی را که در نقض قوانین و بروز خسارات مادی و معنوی مسئول می‌داند افشا نماید.

 بیست پاسخگوی خسارات و عواقب ناشی از بهره‌مندی حقوق محفوظ خود در توافق‌نامه‌های بیست از جمله مسدود نمودن حساب کاربری کاربر، قطع دسترسی به خدمات بیست و حذف اطلاعات ذخیره شده توسط کاربر به واسطه استفاده از خدمات که متوجه کاربران و یا اشخاص ثالث می‌گردد نخواهد بود.

عدم اجرای بخشی از ضوابط و مواد توافقنامه شرکت نسبت به کاربر یا دیگران به منزله سلب حق اجرای مواد توافقنامه از بیست نمی باشد.

 

آماده ساخت آموزشگاه آنلاین خود هستید؟

استفاده از نرم افزار بیست برای ۳ روز کاملا رایگان است و برای بررسی امکانات آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

ورود به پنل کاربری